کارهای عجیب، در مذهب شیعه !!

۱ – بعد از سپری شدن صد ها سال از درگذشت مقدسین، باز برایشان مراسم سیم و چهلم میگیرند مثلا میگویند چهلم امام حسین !
در حالیکه امام حسین ۱۳۷۰ سال است که مرده است.

۲– در سالروز شهادت امام حسین و بقیه امامان، طوری گریه میکنند، که کسیکه شیعه را نشناسد فکر میکند امام شیعه همین دیروز مرده است! در حالیکه ۱۳۷۰ سال از تاریخ وفات آنها میگذرد!!
۳ – در عزاداری ها سر خود را با قمه میشکافند و پشت خود را با زنجیر میخراشند و بر سر و صورت ولباس خود گِل میزنند!
۴ – یک قانون عجیب در کیش آنها، ازدواج برای برای یک ساعت و بعد از آن،طلاق و جدایی است.
۵ – قانونی دارند که طبق آن زن میتواند در یک روز ده بار و بیشتر،با مردان مختلف، عروسی و همبستری کند!!
۶– میگویند: میتوان همزمان با چند زن در یک مکان، همبستر شد!
۷ –بر حسب قانون شیعه ها، یک مرد میتواند هزار زن عقدی داشته باشد! به این صورت که ۴ تای آنها را عقد دایم کند و بقیه را بعنوان عقد موقت ( ۹۹ ساله !!!) مادام العمر برای خود نگه میدارد !
در سایه این قانون، شاه سلطان حسین با ۱۰۰ زن در یک شب، همبستر میشد!!
۸– در قانون شیعه، اگر مردی زنی را کشت،درصورتی مجازات میشود که قصاص کنندگان، خون بهای قاتل را بدهند ( بله درست خواندید باید خون بهای قاتل را بدهند )!
۹– در مذهب شیعه،اگر کسی حافظ کل قرآن باشد، باز حق ندارد درصورتیکه یک بیسواد( اما ملبس به لباس روحانی در جمع حاضر باشد) امام جماعت شود و باید جای خود را به او بدهد.
۱۰ – شیعه ها حافظ کل قرآن، ندارند و یا خیلی خیلی کم دارند و شنیدم زندانیان سنی را به مسابقات قرانی میبرند و این را یک افغانی زندانی برایم گفت که از تهران برده بودنش به تبریز، برای شرکت در مسابقه قرآن، و در بازگشت، در بین راه فرار کرده بود!
شنیدم در حوزه علمیه آنها، در بین کتابهای درسی کتاب قرآن جایی ندارد!
۱۱– مدعی علم غیب برای امامانشان هستند و میگویند امامان ما میدانند که برگ درختان کی بر زمین میافتند!! اما با آنکه زمان افتادن برگها از درختان را میدانستند، ولی نمیدانستند که شیر یا انگوری که جلویشان است، آلوده به زهر میباشد، پس با خیال راحت خوردند و مردند!!
۱۲ – همه برای دعا دست بسوی آسمان بلند میکنند و شیعه ها برای دعا، دست به سوی زیرزمین دراز میکند!!
آری دست بسوی چاه جمکران دراز میکند
خداوند به پیامبرش میگوید:
(قَدْ نَرَى تَقَلُّبَ وَجْهِکَ فِی السَّمَاءِ فَلَنُوَلِّینَّکَ قِبْلَهً تَرْضَاهَا) بقره آیه/ ۱۴۴
نگاه‌های انتظارآمیز تو را به سوی آسمان (برای تعیین قبله نهایی) می‌بینیم! اکنون تو را به سوی قبله‌ای که از آن خشنود باشی، باز می‌گردانیم. (بقره آیه ۱۴۴)
اما ما شیعه را میبینیم که برای راز نیاز سر در درون سوراخ زمین میگذارد ( سر بر چاه جمکران )

۱۳ – آیا میدانستید بدبوترین مکان دنیا کجاست ؟بدبو ترین اماکن، مساجد شیعه ها در روزهای گرم است زیرا آنها، کفش و جوراب میپوشند و پای خود را هم در وضو نمیشورند!! گرمی و عرق پا و جورابهای بدبوی تازه بیرون آمده از کفشهای ۱۰۰ نفر، که در یک مکان دربسته یکجا ………این عوامل با هم که جمع شوند، چه میشود؟!!
این وصف شدنی نیست،تا خودتان نبینید و نبویید،نمیداند من چه میگویم! و خدا این بو را نصیب کفار هم نکند، چه برسد به مسلمان!
۱۴- ایا میدانستید تا حالا شیعه ها یک شهر را هم از کفار نگرفتند و جنگ آنها همیشه با مسلمانها بوده است!!
۱۵- آیا میدانستید در طول تاریخ، وقتی کفار کشورهای اسلامی را اشغال کردند، شیعه ها هرگز عملا با آنها نجنگیدند ( مخالفت زبانی، جنگ زرگری است)مگر انکه مجبور به جنگ شدند!
و میدانستید که آنها همیشه با اشغال گران، همکاری کرده اند!!
۱۶ – آیا شما میدانستید که شیعه ها با آنکه ربا را حرام میدانند، اما در مذهبی ترین حکومتهای شیعی، ربا ما بین خودشان آزاد است و مجازات ندارد و حکومت، خودش مجری و مبلغ ربا است و آیا شما میدانستید که باوجودیکه ربا و مواد مخدر، در مذهب شیعه حرام است، ولی فروش آن را به کفار،حایز میدانند.
۱۷ – آیا میدانستید که شیعه ها توانستند شهرهای را از دست اهل سنت خارج کنند ولی بعد، هنگامیکه کفار، آن شهر ها را از شیعیان گرفتند، هرگز سابقه نداشته که شیعه ها توانسته باشند، آنچه را کفار از دستشان گرفته اند، را دوباره باز پس بگیرند .
۱۸ – آیا میدانستید که سیکولاترین شیعه، باز در مقابل سنی،شیعه متعصبی است!! رضا شاه به تقلید از اتاترک،زنان ایرانی را بزور بی حجاب کرد،اما وقتی که با شاه افغانستان روبرو شد، از او خواست به شیعه ها حقوق بیشتری بدهد!!

امان الله خان، شاه افغانستان و آتاترک،ریس جمهور ترکیه، هم دین گریز بودند و مردم خود را بزور بیحجاب نمودند، اما وقتی با شاه ایران روبرو شدند، هرگز از او نخواستند حقوق اقلیت اهل سنت را رعایت کند، یعنی وقتی کافر شدند درست حسابی کافر شدند!
اما شیعه اگر مرتد شود هم باز ( در مقابل اهل سنت )، تعصب دارد!!!

۱۹ – آیا میدانستید در تهران ( شهر ری ) یعنی شهری که سربازان حضرت عمر، آنرا از مجوسیان گرفتند، امروز مجوس حق ایجاد عبادگاه را دارد و سنی پیرو عمر این حق را ندارد که مسجدی برای خود داشته باشد.
و آیا میدانستید، در این شهر، مردم اگر نام مقدسین زرتشتی را برای فرزندان خود انتخاب کنند،این کاری عادی است، اما وای بحال کسی است که بگوید نام من ابوبکر یا عمر یا عثمان است!!

 

نویسنده: محمد باقر سجودی

مقاله پیشنهادی

راز هستی من در این جهان چیست؟!

راز هستیِ من در این جهان چیست؟! برای چه اینجا آمده‌ام؟! پس از مرگ به …